Autem na výlety

Když mi bylo deset let, už jsem se úplně těšila na to, až budu moci jezdit autem. Moje sestra, která je o deset let starší, než já si konečně už dělala řidičský průkaz. A abych se vám přiznala, tak jsem své sestře velmi záviděla. Chtěla jsem mít taky něco skvělého, jako ona. Protože pokud máte řidičský průkaz a taky auto, tak potom jste více mobilní a můžete jezdit třeba na nějaké výlety anebo nakupovat. Mně se taky tohle velmi líbilo, proto jsem si řekla, že až budu dospělá, pořídím si taky auto a řidičský průkaz.

Už i s dětmi jezdím na výlety.

Nic lepšího jsem si vážně přát nemohla. A potom, když si moje sestra udělala řidičský průkaz, tak mě taky vzala na krásný výlet. Jely jsme do Hradce Králové, kam jsme se potom podívaly taky do aquaparku. Se sestrou takhle autem jezdím a velmi často, protože nás to moc baví a je to velká legrace. A hlavně autem je všechno rychlejší a taky pohodlnější.

Mám ráda dlouhé jízdy.

A se sestrou nám to taky upevňuje naše sesterské vztahy. Taky si vzpomínám, jak jsme se dříve se sestrou opravdu dost nesnášely a stále jsme se hádaly. A opravdu nikdy bych nevěřila, že právě auto tady ty naše vztahy vylepší. Víte, když člověk není stále doma a může autem jet kdykoliv někam na výlet anebo na nákup, tak to taky člověku na psychice hodně přidá. A přidám mu to hodně pozitivního myšlení. Tedy alespoň já to tak cítím a sestra nejspíš taky. Já jsem byla sama ráda, že se sestrou už máme krásný vztah, protože naše přestřelky maminku stále trápily, takže jsem ráda, že alespoň něco nám ty vztahy zlepšilo. A pokud i vy máte auto, tak si toho važte. Je mnoho lidí, kteří auto mít nemohou, ale hodně jim chybí, protože třeba nemohu být s rodinou na výletě nebo na velké nákupy. Já už tedy sice taky mám svůj řidičský průkaz a taky mám auto, ale se sestrou a maminkou stále jezdíme spolu na pěkné a velmi časté výlety.