Chlornan sodný je spojením kvality a skvělé ceny

Chcete mít vodu ve vašem bazénu dokonale čistou? Záleží vám na její prvotřídní kvalitě, a proto hledáte opravdu spolehlivý, léty prověřený přípravek? Máte zájem také o příznivou cenu, která bude únosná pro vaši peněženku?
Každý, kdo hledá opravdu spolehlivé a nekompromisně účinné přípravky bazénové chemie musí zvolit ty na bázi aktivního chlóru. Vždyť ne nadarmo je využívají také profesionálové v úpravnách vod, ve vodárenství a v rekreačních zařízeních. Chlór má ve vodě velice dobrou stabilitu, je účinný a velmi spolehlivý. A to je přesně to, co při ošetření bazénové vody potřebujete i vy!

chlor

To je hlavním důvodem, proč jsou přípravky chlorové bazénové chemie mezi lidmi natolik oblíbené. Zkrátka se na ně mohou za všech okolností spolehnout. A také mají příznivou cenu. Navíc můžete vybírat z celé bohaté škály výrobků od těch tekutých, přes granulované až po praktické tablety. Dokonce si můžete zvolit i multifunkční tablety, které se postarají o všechno potřebné za vás, od desinfekce vody až po její rozjasnění.

Nicméně pokud vám záleží nejen na dobré účinnosti zvoleného přípravku, ale také na jeho skvělé ceně, tak vás jistě zaujme chlornan sodný neboli tekutý chlór. Jeho cena je ve srovnání s jinými přípravky chlorové chemie více než příznivá, ovšem to je na druhé straně vyváženo horší manipulací a složitějším dávkováním.

chlornan

Chlornan sodný obsahuje volný aktivní chlór, a proto je na místě maximální opatrnost při manipulaci s tímto přípravkem. Protože jeho odměřování a dávkování může být pro mnohé lidi až příliš komplikované, ideální je jeho použití ve spojení s automatickými dávkovači, které se o optimální koncentraci chlóru v bazénové vodě postarají za vás. Opadne vám tak starost o pravidelné sledování hladiny aktivního chlóru ve vodě, a o jeho doplňování s pomocí chlornanu sodného. Jak je tedy vidět, tak ani údržba bazénové vody nemusí být příliš složitá.