Dodávka z půjčovny v Praze 6, směřující za nejkrásnějšími přírodními koupališti

Víte, že si můžete transportní dodávku pronajmout i pro cestovatelské účely? Lidé, kteří to dělají, si před letní sezónou včas ověřují, zda jsou vozidla k dispozici, a rezervují si je v předstihu několika týdnů, i když samozřejmě můžete mít štěstí a zrovna vy natrefíte na volný termín. S dodávkou z půjčovny dodávek Praha 6 se lépe cestuje, nežli v osobním autě, je sice větší, ale tento zdánlivý handicap vyvážíte větším přehledem z kabiny řidiče a vyšším jízdním komfortem. Uvnitř vozu máte více volného prostoru pro nohy, které nejsou tak přikrčené, a nemusíte kvůli tomu častěji zastavovat. A když se vydáte za svým vysněným cílem v partě přátel, bude to zábavnější, lépe se bude organizovat plán volného času a samotná trasa. Rádi bychom vám naznačili, že v Česku se nachází řada zajímavých míst ke koupání, a že jich můžete v rámci cestování navštívit víc.

Lipno na koupání

Nejkrásnější přírodní koupání

Přehrada Lipno – lipenská přehrada měří na délku téměř padesát kilometrů, patří k nejčistším v celé střední Evropě, za silnějšího větru se tu zvedají až metrové vlny a úžasný zážitek umocňuje i velmi atraktivní okolí, blízkost šumavských kopců a zajímavých památkových objektů, jako je Český Krumlov, hrad Rožmberk nad Vltavou a kláštery Vyšší Brod a Zlatá Koruna. Pokud toužíte po příjemném koupání a písečných plážích, můžete si vybrat mezi Novou Pecí, Přední Výtoní, Horní Planou, Frymburkem, Černou v Pošumaví a Lipnem nad Vltavou. Výlet na Lipno můžete spojit i s prohlídkou jedné z nejobtížnějších evropských vodáckých lokalit s názvem Čertovy proudy, kde se sice nedá přímo koupat, ale můžete se tu ledovou vodou alespoň osvěžit.

klášter Vyšší Brod

Veselské pískovny – zatopené pískové lomy se od roku 1986 staly symbolem letní pohody nedaleko města Veselí nad Lužnicí. Písečné pláže obrostlé borovými lesy dodávají tomuto místu zvláštní atmosféru a máte-li čas i náladu, s dodávkou tu lze bezpečně zaparkovat a ubytovat se v některém z místních penzionů. Jsou tu přívětiví lidé a naleznete tu klid a pohodu a vhodné terény pro cykloturistiku.