Jak se oblékat po třicítce?

I když u oblékání platí, že bychom se měli řídit především tím, co se líbí nám a ne tím, co nám nařizuje společnost, hledat svůj styl po třicítce může být pro hodně žen opravdová výzva. Hodně z nich se snaží najít balanc mezi mládím a nevyhnutelnou dospělostí. A také si možná říkáte, že teď už vám v oblékání neprojde to, co vám prošlo po dvacítce. To, jak se oblékáme poví hodně vašemu okolí o tom, kdo ve skutečnosti jste. A tím byste se měli řídit. Oblékání po vašich třicátých narozeninách ale nemusí být nic složitého. Stačí se jen držet několika zásad a máte vyhráno.

tričko

Omezte oblečení s potiskem

Trička s potiskem, kde ve velkém svítili Disney postavičky nebo vtipné nápisy byly možná vtipné, když vám bylo osmnáct. Teď byste se ale měla zaměřit na poněkud sofistikovanější oblečení. Místo těchto kousků si pořiďte základní trička bez potisku nebo elegantní halenky, které využijete v každé příležitosti. Velký výběr najdete e-shopu About you, kam vám navíc poskytneme About you slevový kupón 25.

Vyberte si vhodné boty

Pokud máte doma špinavé a okopané tenisky, polorozpadlé žabky a podobně, vyhoďte je. Zasloužíte si to nejlepší, a to se týká i vašeho obutí. Pohodlné a kvalitní obutí by pro vás mělo být samozřejmostí. Nemusíte se vzdávat tenisek jen proto, že jste přehoupla třicítku. Udržujte je ale v čistotě a pořizujte si je v dobré kvalitě. Měla byste určitě vlastnit i nějaké boty na podpatku a v pořádku jsou také balerínky.

podpatky

Kalhoty s vysokým pasem

Na kalhotách s vysokým pasem je skvělé, že sluší opravdu téměř každému. Pryč jsou ty doby, kdy jste si libovala v kalhotách s nízkým pasem, z kterých nám téměř čouhalo spodní prádlo. Kalhoty s vysokým pasem se hodí ke všemu a schovají případné nedokonalosti v podobě bříška. Vhodné jsou jakékoliv kalhoty, ať už džíny, nebo formálnější kalhoty.