Jenom oblečení?

Představa, že módním trendům podléhá pouze oblečení a doplňky není tak úplně správná. Líčení, barvy a úpravy vlasů, nebo celkový design patří také do této kategorie. Stačí se kamkoli podívat, stačí otevřít časopis, internet, televizi, všude jsou nám pravidelně předkládány obrázky dokonalých obličejů, postav, životních stylů. Křehčí polovičky obyvatelstva daleko více než muži řeší, jak vypadají.
vybrat to pravé
Spousta žen se nechá ovlivnit právě mediálním tlakem, jak by měly vypadat a jak žít. Jsou připraveny obětovat nemalé finanční částky, aby nakoupili, co je zrovna v kurzu. Řeší každou vrásku s představou, že jediné možné řešení je zákrok chirurga. Dnes a denně propadají prakticky v depresivní stav při pohledu na displej váhy. Je to nezdravá honba za něčím, co mnohdy není ani potřeba. Brát sebe sami jací jsme, naučit se mít rádi i nedostatky, naopak dát vyniknout přednostem, to je cesta, jak být v souladu nejen s módou, ale hlavně sám se sebou.
móda bez mantinelů
Pokud finanční rozpočet nestačí na naše sny, nemusíme nutně zoufat! I tady platí staré dobré přísloví, že někdy méně, znamená více. Stačí otevřít skříň a zamyslet se nad jednotlivými kousky. Někdy dobrá kombinace barev, či materiálů, dokáže zázraky. Jindy stačí drobný doplněk, pásek, šperk, šátek. Rozzáříte nudný komplet, který okamžitě dostane potřebný šmrnc.
Barvy a oblečení jsou kapitolou sami o sobě. Každá žena určitě ví, které tóny využít a ve kterých vynikne její potencionál. Už dávno neplatí, že černá je barvou číslo jedna a bílou by neměly nosit boubelky. Naopak vhodnou kombinací střihu a materiálu zjistíte, že nosit můžete cokoli. Nezáleží na věku, ani na barevném přesvědčení. Pokuste se odhodit léty zažité konvence a zkuste svůj šatník například obohatit o nové trendové kousky. Přesvědčte nejen sami sebe, ale i své okolí, že módě rozumíte a víte, jak se žije!