Kamagra gel pro správnou erekci


Tak jak ženy mají své ženské problémy, i muži se těm svým bohužel nevyhnou. Bohužel se ukazuje, že pánové tyto problémy velmi neradi řeší, protože se za ně stydí a považují je za něco co z nich už pak nedělá ty správné samce. Nicméně je potřeba si uvědomit, že se jedná o nemoc jako každá jiná a je třeba ji třeba věnovat pozornost. V rámci pánských nemocí se jedná o erektilní dysfunkci, která je velmi často označována jako impotence. Tato nemoc představuje neschopnost pánů, mužů dosáhnout anebo udržet erekci. Díky tomu mají velké problémy při pohlavním styku. Pokud bychom pátrali po příčině tohoto onemocnění je třeba uvést, že to může způsobit mnoho vlivů. Ať se jedná například o věk, tak také je to velmi ovlivněno životosprávou daného pána.

erekce

Erekci také ovlivňuje nervozita, úzkost nebo třeba únava či alkohol a různé léky. Erekci, ale také ovlivňují další přidružené nemoci. Proto, pokud pánové mají problémy s erekcí je nejprve potřeba navštívit odborníka s kterým probere daný pán své rodinnou, pracovní, ale i farmakologickou anamnézu. To, jak je farmakologie velmi pokroková svědčí i fakt, že existují různé léky a gely, které podporují erekci. Jedním z takových je kamagra gel kamagra-pro.online. Jedná se o gel, který obsahuje účinnou látku sildenafil citrát. Tuto látku obsahuje i velmi známá modrá pilulka Viagra. Je potřeba uvést na pravou míru, že se v rámci kamagry jedná o ústní gel, který díky své konzistenci dokáže začít působit rychleji než klasické tablety.

tablety

Dávkování kamagra gelu

Pokud se podíváme na problematiku dávkování, tak je zde doporučená dávka 1 sáček gelu na jeden den. Sáček má obsah 100 ml. Vyšší dávkování se nedoporučuje v rámci možností výskytu nežádoucích problémů. Cena balení se odvíjí od počtu sáčků. Nejmenší možné balení je 7 sáčků a cena se pohybuje okolo 800 Kč. Největší balení obsahuje 70 sáčků a cena přesahuje 4400 Kč.