Ketonová dieta


Ketonová dieta rozhodně splní všechny vaše očekávání, protože výsledky a celkově efekty se vám budou pozdávat. Již po dvou týdnech uvidíte, že se s vaším tělem něco stalo, budete se cítit lehčí, pevnější, užší v pase a bude vám oblečení trochu malé. Po čtyřech týdnech to bude opravdu hodně vidět a po osmi týdnech už vaše okolí bude opravdu hodně nadšené, protože výsledky budou neuvěřitelné. Budou se vás třeba i ptát, co je vaším receptem a vy jim můžete s klidem říci, že jste se vložili do programu s Prodietix, že je to snadné a že to také mohou dokázat a zlepšit si život jako tihle všichni, co to udělali a zkusili takové programy, které zlepší zdraví, sníží cholesterol a tlak, pomohou zvládat chutě k jídlu, pocity plnosti a hladu, také celkově zlepší vaši náladu, protože ve většině dietních programů mají lidí hlad, a to je nepřítel hubnutí.

metr

Vše je sestaveno správně, proto hlad mít nebudete. Pokoušeli jste se v minulosti neúspěšně měnit svůj životní styl a hubnout za pomocí nejrůznějších programů, ale nezdařilo se nebo to byla chvilková záležitost? Teď je na čase zkusit něco naprosto ověřeného.

obezita

Spolehlivost

Pokud se vám nebudou naše jídla líbit, nebudou vám chutnat nebo by se stalo, že by to na vás nefungovalo (ale tohle se nestane, protože to je věda), tak máte nárok a vrácení peněz. Nic neriskujete. Můžete to prostě a jen zkusit a uvidíte. Do ničeho vás nenutíme a chceme, abyste s produkty a služby byli maximálně efektivní, jelikož tohle jinak nejde. Nabízíme vám i jídla, která budete mít rádi, nechceme, abyste jedli nic, co není dobré, protože takhle byste to rozhodně nevydrželi, a to je jasné a my chceme, abyste to vydrželi.
Pečlivě vyberte skladbu vašeho jídelníčku, jestli preferovat sladší jídla či slaná nebo balíček, který je pro gurmány. My chceme, aby si i dokonce nejnáročnější klient, který chce něco extra, vybral.