Kočárek od prvního dne

Hledáte ten nejlepší kočárek pro vaše dítě?
Rodiče chtějí pro své dítě vždy jen to nejlepší. Může se to týkat i kočárku, který provází miminko v prvních měsících jeho života. Je potřeba mít dostatečně velkou hlubokou korbu, aby se v ní mohlo miminko vozit co nejdéle, dokud nezačne samo sedět. Potom už přechází do sportovního kočárku, který můžete mít v dvojkombinaci s hlubokou korbou, nebo si jej můžete koupit samostatně. Existuje celá řada kočárků, které mají kvalitní sportovní nástavby, a které jdou vozit po směru i proti směru jízdy.

rodina s kočárkem

Pokud tedy budete vybírat kočárek, rozhodně zvažte několik vlastností, které by měl mít. Design se pokuste dát stranou, alespoň do té doby, než najdete kočárek, který bude mít požadované vlastnosti. Vybírejte vždy podle vaší výšky, podle váhy kočárku a podle toho, jak se s ním manipuluje. Není nic horšího, než když potřebujete složit kočárek, který je na vás příliš těžký.

šedý kočárek

Na trhu je mnoho kočárků, ze kterých můžete vybírat. Ať už vyberete světoznámého výrobce, který nabízí své kočárky za desítky tisíc, nebo chcete spíše něco levnějšího, vždycky si vymezte čas a běžte si jej zkusit osobně. Jedině při osobní prohlídce zjistíte, jestli vám bude vyhovovat nebo ne. Každý kočárek je jiný, ale všechny musí splňovat bezpečnostní standardy, takže se nemusíte bát vozit své dítě i v nějaké levnější variantě. Kvalitní a přitom levnější kočárky vyrábí Riko. Z jejich nabídky je velmi oblíbený kočárek Riko Basic 3v1, který má nejen hlubokou korbu, ale i autosedačku a sportovní nástavbu. A to za méně než 10 tisíc korun. Podívejte se na recenze na webu, a zjistíte, že se u levnějších kočárků nemáte čeho bát. Nabídnou vám totéž za mnohem lepší cenu. Kočárek opravdu nemusí stát několik výplat, ale můžete jej koupit za skvělou cenu. Vybírejte s rozumem a pak až teprve srdcem.