Kompenzace za zpožděný let

Určitě se rozhodněte pro pojištění vašeho palubního lístku, to je jistota. Jsou ale situace, kdy nemáte nárok na vyplacení peněz jako kompenzace za zpožděný let, protože nebyly splněny nejrůznější podmínky. Například byl zrušen nebo opožděn z důvodu špatného počasí či jiné katastrofy, kterou nemohla společnost ovlivnit, ani kdyby chtěla, to pak nárok zaniká, to je jasné. Můžete to ale zkusit. Neplýtvejte svým časem a díky nám se dozvíte všechny podmínky, na základě, kterých můžete žádat společnost o odškodnění. Abyste zase naopak zbytečně neplýtvali vaším drahocenným časem, to je jasné. Vybírejte si správně a zvolte si správně. My můžeme všem pomoci, aby získali peníze, protože poradíme, dodáme cenné informace a rady, a to je nejcennější. Jak se říkávalo, rada je nad zlato.

létání

Finanční kompenzace

Podle délky letu, délky zpoždění a dalších faktorů je výsledná tabulka, která zobrazuje výši peněz, které za to můžete získat. Je velmi důležité, abyste měli jistotu, že nárok máte, protože takhle je velmi špatné plýtvat svým časem i časem společnosti. My pomůžeme díky tabulce. Také je třeba zmínit, že celkové zpoždění se počítá až v cílové destinaci, takže musíte počítat i s tím, že letadlo může čas ve vzduchu docela nahnat, takže ve výsledku to bude trvat mnohem kratší dobu. Peníze, které můžete získat, začínají na částkách stovek euro, takže to je opravdu velmi lákavé.

boeing

Délka zpoždění
Definice – je to takový rozdíl času, který je myšlený od původního času příletu od toho skutečného.
Další podmínky jsou v rámci regulace EC 261/2004. Lety musí být do zemí EU nebo do Norska, Švýcarska a Islandu. Nebo musí být let přes společnost, která má sídlo na území EU či odletová lokace musí být na území EU.

Vzdálenost
Jedná se o tu nejkratší vzdálenost mezi výchozím bodem a mezi tím cílovým bodem. Nepočítají se toho žádné přestupy a také ani mezipřistání.