Mobilheim Relax 4

Rozměry tohoto mobilního domku jsou 12m na délku a 4m na šířku. Je to dostačující pro, dejme tomu plnohodnotné bydlení? Jak pro koho. Také záleží na tom, kde se mobilní domek postaví a jak se k němu postaví jeho noví majitelé. Pokud si vybudují velkou terasu, kterou lze napojit na velké, posuvné dveře, zvýší užitný prostor o hezkých pár metrů. Sice jen od jara do podzimu, ale i to se počítá.

Mobilní domek

V oněch osmačtyřiceti metrech čtverečních se nabízí velký obývací pokoj s předpokládanou integrovanou kuchyní. Dále jsou tu dva pokoje, které mají sloužit jako ložnice. Ty jsou menších rozměrů, jsou na úkor právě velkého obýváku s kuchyní.

Předpokládejme, že v mobilním domku se usídlí mladá rodina. Dva dospělí, dvě děti. Ložnice dospělých se dá využít plnohodnotně. Jen bych asi doporučil zakoupit manželskou postel menších rozměrů. Ideálně tak 180cm x 150cm. Není největší, ale dva lidé v ní pohodlí jistě naleznou. V dětské ložnici bych umístil patrovou sestavu lůžek a ve zbytku volného prostoru umístil studijní stůl a další propriety pro mladé studenty.

Než se pustím do popisu návrhu obýváku s kuchyní, zastavím se ještě v koupelně. Opět se jedná o standardně veliký prostor. Kdo vyrůstal v panelácích, bude jistě překvapen, jak je koupelna pohodlná. V koupelně je osobní umyvadlo, Wc a čtvrtkruhový sprchovací kout.

Vkusné osvětlení obývacího pokoje

Mobilheim Relax 4 Top-mobilnidomy.cz má obývák a kuchyň kde se můžete vyřádit. Velký prostor hravě pojme sedací soupravu, dvě křesla i konferenční stolek, aniž by ubral na možnostech vybavení kuchyně. Tam umístíte velký pracovní stůl s dřezem, sporák i myčku a lednici s mrazákem. Zbytek prostoru určitě využijete pro rodinný jídelní stůl a židle, kde se bude celá vaše rodina scházet ke společnému jídlu. Mobilheim Relax 4, je dostatečně izolovaný pro celoroční používání. Venkovní fasáda je tvořena vkusným dřevěným obkladem, vnitřní úpravu sádrokartonových stěn nechává výrobce už na vaší fantazii.