Naše půjčka je dokonalým řešením Vašich finančních problémů

Na každý problém se najde řešení. Problémem může být nedostatek finanční hotovosti a na tento konkrétní problém je řešením naše nebankovní americká hypotéka. Opravdu nezáleží na tom, jakého rázu je Váš finanční problém, jestli potřebujete nutně půjčit na opravu domu, splatit jinou půjčku či dokonce vyřešit exekuci nebo odjet na cestu kolem světa, protože naše půjčka je bezúčelová.

balíky peněz

Přesně tak. Námi nabízená nebankovní americká hypotéka se řadí mezi tak zvané neúčelové půjčky, což znamená, že ji můžete použít na cokoliv a nemusíte nám oznamovat účel využití použitých peněz. Právě v tom tkví jedna z jejich velkých výhod. Další výhodou oproti běžné půjčce je to, že po Vás nevyžadujeme doložení Vašich příjmů a že si Vás neprověřujeme v registru. Takže žádné zbytečné zdržování dokládáním a žádné protahování schvalovacího procesu prověřováním.
Jak tedy vidíte, vyřízení naší nebankovní americké hypotéky je velmi rychlé a jak se sami jistě brzy přesvědčíte, je také velmi snadné.

Díky naší dostupnosti na internetu, nemusíte hledat naši pobočku a nikam chodit. Stačí jen vyplnit náš nezávazný online formulář a naši pracovníci Vás budou ihned kontaktovat a zodpoví Vám všechny dotazy a dojednají podrobnosti. U nás můžete mít peníze už čtyřiadvaceti hodin.

nový domov

Velkou výhodou nebankovní americké hypotéky je také samozřejmě její dostupnost. Díky tomu, že nechceme znát vaše příjmy a neprověřujeme si Vás v registru, není pro nás problém, pokud máte na účtu exekuci či třeba těžko doložitelné příjmy. Naší jedinou podmínkou je zástava v podobě nemovitosti a ani to není problém, pokud Vy sami žádnou nevlastníte, protože Vám může ručit někdo z Vašich blízkých svou nemovitostí.

Samozřejmostí pro naši půjčku je výhodný úrok, nízké splátky a dlouhá doba splatnosti, která může být až na třicet let. Nepožadujeme žádné platby předem ani jiné nesmyslné poplatky a to ani za předčasné splacení půjčky.