Péče o rodinu a domácnost

S péčí o rodinu a domácnost pomáhá velké množství drobností, které se často dají pořídit „pod jednou střechou‘‘ a to v obchodech s textilní galanterií.

Pokud jsou v domácnosti malé děti, oblečení na nich doslova prochází zkouškou trvanlivosti a velice často je potřeba pro zachování funkčnosti a vzhledu oblečení opakovaně opravovat. Vše, co je potřeba pro drobné krejčovské úpravy, najdete z pohodlí domova v on-line shopu textilní galanterie. V sortimentu zboží je široký výběr jehel, nití, nůžek, knoflíků, praktických nažehlovacích záplat, klasických zipů i těch suchých a například i velký sortiment reflexních proužků a nášivek, kterými lze dětské oblečení vylepšit.

pletací příze

Pro všechny milovnice ručních prací je textilní galanterie doslova rájem. Své nezbytné pomůcky si zde najdou ženy, které si rády konfekční kousky oblečení přetvoří na originální model, k čemuž slouží různé ozdoby a zajímavé nášivky, lemovky, krajky a doplňky. Pro tvořivé umělkyně jsou v nabídce polotovary pro výrobu originálních kabelek a tašek, které si lze zhotovit podle svých představ. V sérii polotovarů jsou také pomůcky k výrobě plavek anebo třeba k vlastnoručně zhotovené hračce pro děti, kdy je při prodeji různých aplikací dbáno na bezpečné použití takové hračky.

ruční práce

Stejně tak si přijdou na své milovnice ručního pletení a háčkování, pro které je v nabídce nepřeberné množství inspirujícího zboží. Z tolika druhů různých přízí si určitě vybere i nejnáročnější pletařka. Kromě klasických vláken určených zejména pro výrobu oděvů, jsou v sortimentu i zajímavosti jako mega silná příze pro pletení na rukou nebo silných jehlicích určená k výrobě přehozů na postel, přikrývek atd. Určitě stojí za vyzkoušení mlýnek na pletení, kdy si jednoduchým a rychlým způsobem může i začátečnice zhotovit třeba zajímavou originální šálu. Spousta přízí je vhodná i na výrobu měkkých hraček pro nejmenší děti. Pro pletařky, které se drží starého osvědčeného stylu pletení a háčkování jsou v nabídce jehlice a háčky různých velikostí, někdy prodávaných i v praktických sadách