Příprava auta na zimu

Náročnější období

V zimě jsou podmínky pro řidiče o dost náročnější, a proto je dobré svůj vůz dobře připravit. Takové náledí je opravdu dost rizikové, protože zvyšuje brzdou dráhu a třeba v zatáčce můžeme mnohem snadněji dostat smyk. Je to také hodně o zkušenostech a správném chování řidiče, takže pokud si nejste jisti či jedete po namrzlé vozovce, tak se chovejte obezřetně a nepospíchejte.

námraza na vozovce

Když se podíváme na osobní vůz, tak kapaliny jako chladící a do ostřikovačů musíme vyměnit za zimní. Dále zkontrolujte baterii, protože při prvním mrazu byste bohužel nemuseli odjet. Popřemýšlejte také o antikorozní ochraně, protože sůl může u vozů, kde není dostatečná zahájit proces koroze, kterému je výhodné předcházet. Dále je potřeba chránit lak, kterému dopřejte například ochranu tuhým voskem. Jestliže v zimě jezdíte na hliníkových kolech, tak taky na ně aplikujte patřičnou ochranu, aby byly stále tak hezké a dělali parádu.

Škrabka nesmí chybět

Můžou se nám stát i jisté nepříjemné situace, na které je dobré být připravený. Se špatnou baterií pomůžou startovací kabely a pomoc druhého vozu. U starších vozů, kde odemykáme klíčkem mějte po ruce rozmrazovač, kdyby nám zámek zamrznul. Proti přimrznutí těsnění ve dveřích je dobrý glycerin. Před vyjetím musíme vůz řádně očistit, k čemuž potřebujeme smetáček a škrabku. Právě škrabku na auto můžeme dávat či prodávat jako reklamní předmět.

námraza na autě

Jejich účelem je, aby byla propagována naše společnost, přičemž když bude název firmy hezky vidět, tak je tím vlastně zajištěná reklama. Škrabkou na auto https://www.promodarky.cz/kategorie/reklamni-predmety/volny-cas-a-cestovani/autodoplnky/ většinou nikdo nepohrdne, protože v zimě přijde vhod, abychom z auta měli dobrý výhled, bez čehož nemůžeme vyrazit. Reklamní předmět je to za dobrou cenu, a proto se nemusíte bát, že by Vás nákup těchto reklamních předmětů vyšel draho. Na výběr je více provedení, takže si můžete vybírat.