Sedací vaky Duo Fluo oranžové Lékořicové vyzdobí váš interiér a nejen to

Vlastnosti sedacích vaků Duo Fluo oranžové Lékořicové beanbag.cz zná kde kdo, především jsou velmi pohodlné a flexibilní, lehké, takže se snadno přenáší, snadno se udržují v čistotě, a u kvalitních výrobků je možné vyměnit výplň za novou a prodloužit tím jejich životnost.

Velmi důležitou vlastností jsou však i barvy potahu, zvláště pak nylonového, který je velmi pevný a snadno se udržuje v čistotě. Rozhodujete-li se takový výrobek pořídit, vybírejte z krásných pastelových a zářivých barev.

sedací vak venku

Jakou barvu potahu si vybrat

Oranžová – podporuje radost ze života a pomáhá lidem, kteří mají problémy v sexuální oblasti, jako jsou různé bloky způsobené některými nesmyslnými náboženskými dogmaty a tabu v rodinách a dále potíže s prostatou, ledvinovými kameny a potencí (chutí na sex). Oranžová souvisí s druhou tělesnou čakrou.

sedací vaky

Tyrkysová – modrá a tyrkysová rozvíjí tvořivost, nabíjí tvůrčí potenciál, přináší nové nápady, což ocení aktivní dospělí lidé i malé děti, které si rády hrají originálním způsobem, např. se stavebnicemi. Živé odstíny modrých barev (pestré a světlé) pozvednou každého z vás na vyšší úroveň poznání sebe sama.

Žlutá – pomáhá lidem s trávicími obtížemi, zvláště pak se žaludkem a dvanácterníkem. Je vhodní pro lidi bázlivé, kterým schází odvaha a rozhodnost. Podobně, jako žlutá ze slunce, dodává energii a léčí potíže způsobené chladem, např. nachlazení či virózy.

Hráškově zelená – zelená barva otevírá naše srdce, se zelenou máme lepší vztahy s ostatními lidmi, zvířaty a rostlinami, pomáhá zbavovat závisti, žárlivosti, chorobné touze po majetku a všem dalším závislostem.

Červená – je velmi dynamická, zahřívá organismus a měli bychom s ní nakládat opatrně. Nekombinujte ji se šedou a černou, ale raději s neutrálními a studenými barvami, jako je bílá nebo modrá. Červená v kombinaci se žlutou je silný energetický zářič.