Svatba a její organizace

Naplánování svatby bývá zdlouhavý proces. Vyhledat si všechny možnosti, zvážit, co je nejlepší pro vás i pro druhou polovičku, jaké jsou vaše finanční možnosti… Téměř nekonečný seznam. Nechte si dostatečné množství času, ideální je dvanáct měsíců. Je tady však možnost si najmout svatební agenturu, či koordinátorku, která vám všechno pomůže hladce zvládnout. Na trhu jich je opravdu velké množství. Sice si trochu připlatíte, ale odpadne tím spousta stresu. Cenově se tato služba pohubuje v rozmezí 25 000 – 60 000 Korun. Co vám tedy agentura může představit?
snubní prsteny s datem

Místo svatebního obřadu

Je spousta zajímavých možností, kde můžete obřad uspořádat. Vedle tradičních možností, jako je kostel, nebo radnice, si můžete vybrat několik dalších poutavých míst. Například hrad, zámek, zámeček, penzion, hotel, spa resort, nebo dokonce mlýn nebo horsepark.
nevěsta s kytkou

Snubní prsteny

Snubní prsteny můžete pořídit klasický jemný kroužek z drahých kovů, jako jsou zlato, stříbro, platina, chirurgická ocel atd., ale jsou zde i skvělé originální možnosti v podobě dřevěných ozdob, kamínky, drahokamy, či polodahokamy. Skvělé jsou i kombinace barevných kovů, zajímavým nápadem je i nechat na vnitřní část prstenu něco vepsat.

Svatební doprava

Můžete jet vlastním autem, ale co takhle si půjčit nějakého krásného veterána, který bude perfektní na svatební fotografie? Nebo dokonce Rolls-Royce? Cenově vychází na dvě hodiny asi na 3000 Korun.
potvrzení lásky

Další záležitosti

·         Předsvatební party
·         Svatební foto a video
·         Svatební oznámení
·         Svatební šaty
·         Svatební účesy a líčení
·         Pánské obleky
·         Svatební dárky
·         Svatební fotograf
·         Svatební hostina
·         Zábava na svatbu
·         Svatební hudba
·         Svatební dorty
·         Svatební kytice
·         Společenské šaty
·         Svatební doplňky – šperky, boty…
·         Další svatební vybavení – balónky, potahy, stužky…
·         Svatba v zahraničí?
·         Líbánky