Weby nás baví

Co se týče počítače a webových stránek, tak jsem byla vždycky velmi k tomu skeptická a nikdy jsem tomu nerozuměla. Nevěděla jsem, jak tento systém může fungovat. No jen si to představte. Web a webová stránka. Co to vlastně je? Vím, že mnoho lidí tohle používá opravdu denně. Každý den každý den a to samé. Vemte si, že třeba někdo s webem pracuje opravdu každý den.  A to několik hodin denně. Vždyť to musí být opravdu náročné. A nejen náročné třeba na nějaké znalosti, ale také na psychiku. Vždyť počítač může opravdu unavit člověka a udělat ho nešťastným. A to nemluvím o různých nemocech.

S weby je všechno lehčí.

Vždyť kvůli počítači a těm webům můžeme mít problémy se zády. A problémy se zády kvůli počítačům je opravdu mnoho. Znám pár lidí, kteří díky své práci online přišli o záda. Tedy sice jako záda mají, ale mají je zničené. Například můj otec deset nebo patnáct let pracoval na počítači. Byla to jeho práce. A navrhoval a opravoval webové stránky. Bohužel ale si tak poničil krční páteř, že od té doby už nemůže pracovat s počítačem a toto je v dnešní době normální. Webové stránky jsou pro nás docela katastrofa. Ale na druhou stranu, nám velmi pomáhají. Webové stránky jsou pro nás důležité.

Denně pracuji online.

A vemte si, že už asi čtyřicet procent obyvatelstva pracuje online. Jen si to představte. A navíc k tomu jsou i nějaké online práce, které normálně dělat nejdou. Jsou práce, které jdou dělat opravdu jen online na webových stránkách. Anebo formou emailu. A mail má jistě každý. A ten email taky musel nějak vzniknout. A to právě díky webové stránce, kde jsou různé postupy a návody, jak udělat internetovou stránku. A já sama mám emaily dva. Jeden soukromý email a druhý mám pracovní. A myslím, že se to opravdu hodně vyplatí. Nevím jak vy, ale já ráda odděluji věci osobní a pracovní. Nikdy bych nechtěla mít jeden společný email. Navíc se také mnoho informací o tomto problému dozvíte na webové stránce, kde máte všechny odpovědi na vaše otázky.