Získejte sledující na Instagramu pomocí pěti triků!

V dnešní době jsou sociální sítě marketingový důl. 75 % České republiky má alespoň jeden účet na sociální síti. Můžeme tedy říct, že tento trh je přesycen, proto potřebujete být originální, abyste zaujali co nejvíce lidí. K tomu, abyste získali sledující už nestačí pouze kvalitní fotografie. Musíte všemu věnovat více času a pozornosti. Co se vyplatí dělat při sdílení postu?mobilní telefon.jpg
1. Poznejte své followers!
Je velmi důležité vědět, kdo se vlastně dívá na Váš profil. Jestli jsou to ženy, muži, v jaké věkové kategorii se nachází, odkud jsou. Díky těmto faktorům víte, co si můžete dovolit, co naopak není vhodné a co asi takovou věkovou kategorii zajímá. Nyní má každá sociální síť své statistiky, do kterých můžete nahlédnout. Zjistíte tak, v jaký čas je nejlepší přidat příspěvk a další důležité informace.
2. Sami komentujte a dávejte srdíčka.
 Tímto způsobem ukážete lidem, že se o ně zajímáte a je velká pravděpodobnost, že Vás navštíví nazpět. Třeba se jim zalíbíte a hned budete mít o jednoho followera navíc. Zkuste půl hodinky za den komentovat, dívat se na různé hashtagy a uvidíte, že návratnost bude velká. Buďte aktivní, přidávejte fotografie pravidelně.
3. Na detailech záleží!
Pokaždé, když budete chtít něco nového přidat na Instagram, mějte na paměti tři základní věci:fotografování budovy.jpg

  • Označte jiné profily, které se zabývají tím samým, jako Vy
  • Zadejte lokaci, kde byla fotka vyfocena
  • Vypište hashtagy, které se týkají toho, co na příspěvku

Budete mít větší šanci, že Vás pomocí těchto tří věcí najde někdo nový.
4 Zajímejte se o své followers!
Asi nejdůležitější bod ze všech. Buďte na Instagramu sví a ukažte jim, jací doopravdy jste. Sdílejte, co máte rádi, co Vás inspiruje, kdo Vás baví, co používáte za parfém. Odpovídejte na zprávy i na komentáře. Přes to, že někdy nemusí být zrovna pozitivní, zkuste to. Myslím, že si tady můžete najít i skvělé kamarády, protože lehce zjistíte, že Vás baví to samé.