Získejte žáky na svou stranu netradičně

Povolání učitele je mnohdy okolím vnímáno, jako jednoduché. Naštěstí tento názor nesdílí většina populace. Ono to není jen o procházení se mezi lavicemi. Jako učitel musíte zaujmout a dostat ze svých žáků maximum jejich znalostí a dovedností. A k tomu potřebujete nejen autoritu a vědomosti. K tomu každý učitel potřebuje navázat adekvátní vztah postavený na důvěře a vzájemné úctě. Proto se každý učitel snaží přiblížit se ke svým žákům co nejblíže, aby na konci společné cesty byly uspokojivé znalosti.

DSC_0208

Nebraňte se novým metodám
Jak tedy získat své žáky na svou stranu, aby Vám důvěřovali, ale také aby Vás poznali i z jiné stránky. Učitel je člověk, jako každý jiný. Vyzkoušeli jste určitě naučné školní výlety, nebo exkurze. Ale napadla Vás někdy návštěva laser arény?
Pokud ne, potom si okamžitě sežeňte partičku lidí podobného ražení a vyzkoušejte laser game, abyste věděli, o co tu jde. Jediná hra Vám vezme dech! To by ti malí uličníci koukali! Zkuste tedy místo školního výletu strávit jedno dopoledne při laser game, a to se svými žáky. Dejte jim dárek v podobě voucheru pro školní skupinu, při které si zahrajete i Vy.

Laser game má své výhody.
Návštěvou laser arény se svými žáky získáte víc, než si dokážete představit.

  • Určitě uvidíte nadšení svých žáků v jejich chování. Budou Vás milovat.
  • Přiblížíte se k nim ne jako pedagog, ale jako obyčejný člověk, který jim jenom předává znalosti.
  • A navíc budete překvapeni, jaká postavení mají ve třídě Vaši žáci. I takový pohled na Vaši třídu poskytne laser game. Kdo je „kápo“ a kdo se jenom „veze“. A to je pro učitele dost zásadní zjištění.

lasergame_aztec04
Navíc si se svými žáky užijete společných chvil mimo školní lavice. Budete sdílet stejné dojmy a zážitky. A pokud Vám v zápalu diskuze o laser game začne tykat, máte vyhráno. Žáci Vás mezi sebe přijali. Od této chvíle jste navázali vztah, o který třeba léta usilujete.